AcerbisAcerbis Italia Spa, położone w Albino (Bergamo), mieście w pobliżu Mediolanu, jest dobrze rozpoznawanym światowym liderem w dziedzinie akcesoriów i komponentów do motocykli. Założona w 1973 roku przez Franco Acerbis jest również producentem baków i części plastikowych dla marek motocyklowych takich jak BMW, KTM, Ducati, Piaggio, Yamaha, Harley-Davidson, Moto Guzzi i innych. Specjalistyczna odzież do sportów motorowych jest bardzo ceniona na całym świecie i jest sprzedawana w 40 0000 sklepach. Acerbis Sport od 10 lat produkuje i sprzedaje spzęt i akcesoria do piłki nożnej. W roku 2018 do kolekcji dołącza koszykówka i rugby.

Badania materiałów, innowacje i wzornictwo to cechy wyróżniające produkty Acerbis i pozwalające na obecność firmy na rynku włoskim i międzynarodowym. Spełnienie technicznych potrzeb sportowca poprzez styl i jakość oraz zapewnienie punktualnej i doskonałej obsługi dystrybutorów jest wyrazem zaangażowania i codziennego celu firmy.

Dziś Acerbis jest sponsorem technicznym profesjonalnych drużyn piłkarskich, takich jak UD Las Palmas w hiszpańskiej lidze, Brescia Calcio, Spezia Calcio, FC Lugano ekstraklasa w Szwajcarii w , Heracles Almelo w pierwsza dywizja holenderska, Aberystwyth Town Fc w pierwszej lidze walijskiej i grecka reprezentacja piłki ręcznej. W tej chwili jednostka biznesowa zbudowała sieć sprzedaży w ponad 15 różnych krajach, takich jak Włochy, Wielka Brytania, Hiszpania, Holandia, Portugalia, Francja, Szwajcaria, Grecja, Estonia, Rosja, Kanada i Arabia Saudyjska.

 

NEWSLETTER


 

DOŁĄCZ DO NAS I OTRZYMUJ NA BIEŻĄCO WIADOMOŚCI
O PROMOCJACH I NOWOŚCIACH
 

odzież sportowa, sprzęt sportowy

Erima, Joma, Luanvi, Acerbis

KONTAKT

MOJE KONTO

NASZE MARKI

Copyright © Orlico 2019 | Projekt i wykonanie WGB Group

Polish English French German Ukrainian

Zamknij

Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.
Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.  TUTAJ.

test
STRONA ZOSTALA WYLACZONA
Z POWODU BRAKU PLATNOSCI!